Małopolski Kurator Oświaty

Małopolski Kurator Oświaty

Pani Barbara Nowak- Małopolski Kurator Oświaty w Przywarówce.
Tradycyjne kolędowanie w naszej szkole to wspaniała świąteczna i rodzinna atmosfera. To również okazja, by przypomnieć sobie obyczaje przodków. O nich opowiedziały nam kolędami i poezją dzieci z oddziału przedszkolnego i ich starsi koledzy. Wspaniałym zwieńczeniem spotkania był występ zespołu „Orawianie”, który zaprezentował orawskie kolędowanie z szopką z okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Cieszmy się, że mogliśmy dzisiaj dzielić się radością i nadzieją na szczęśliwy Nowy Rok z szacownymi gośćmi: Panią Barbara Nowak – Małopolskim Kuratorem Oświaty, Panem Mateuszem Lichosytem- Wójtem Gminy Lipnica Wielka, Panem Andrzejem Karkoszką- Przewodniczącym Rady Gminy, a także rodzicami, dziadkami uczniów i przyjaciółmi szkoły.