Akademia 2.04.2019

Akademia 2.04.2019

Drugiego kwietnia w naszej szkole odbyła się akademia z okazji rocznicy śmierci św. Jana Pawła II. Uczniowie przypomnieli najważniejsze momenty z życia największego autorytetu moralnego współczesnego świata, który także jest symbolem wiary, nadziei miłości dla ludzi różnych ras i religii.
„Droga do świętości” naszego wielkiego Polaka była przedstawiona także w formie prezentacji, w której zamieszczono zdjęcia przedstawiające sceny z lat dziecięcych, gimnazjalnych, czasów studiów i okupacji oraz kapłaństwa młodego papieża.
Na zakończenie uczniowie posłuchali piosenki zespołu De Press, która powstała na podstawie wiersza dra Emila Kowalczyka „Cy bocycie Ojcze Święty”, a także oglądali zdjęcia z pielgrzymek Ojca Świętego do Zakopanego i Ludźmierza.

[tm-pg-gallery id=”4548″][/tm-pg-gallery]