Ognisko klas I - III

Ognisko klas I - III

Klasy I-III 17 października b.r. wspólnie z wychowawcami bawiły się na ognisku zorganizowanym w ośrodku ORAWSKA PRZYSTAŃ.

Tego dnia, już od rana , dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się, kiedy to wspólnie będą się bawiły i paliły ognisko.

Po przybyciu i miłym zaskoczeniu co do przygotowania ogniska i stołu ze strony kierownika Orawskiej Przystani pani Renaty Wnęk i pani Marii Gąbarczyk wszyscy wzięli udział w zabawach integracyjnych, podczas których dzieci śpiewały znane piosenki, grały w piłkę nożną i grach zręcznościowych. Oczywiście bardzo wyczekiwane było wspólne ognisko i pieczenie smacznych kiełbasek i ziemniaków.
Zabawom i uśmiechom na twarzach mogłoby nie być końca, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać.
Gorąco dziękujemy za gościnność w ORAWSKIEJ PRZYSTANI.

[tm-pg-gallery id=”4846″][/tm-pg-gallery]