Dzień Babci  i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

,,Dzień Babci i Dziadka to jedna z ważniejszych dat, damy wam tyle uścisków ile macie lat.”

W dniu 23 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyła wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Na wstępie pani dyrektor Bożena Marcinek ciepłymi słowami powitała wszystkich i złożyła serdeczne życzenia Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas najmłodszych pod troskliwym okiem pań B. Orzechowskiej, B. Rudnickiej, A. Lach, L. Łowas. W tym dniu wnuczęta miły okazję wyznać swoim Babciom i Dziadkom miłość i wdzięczność za ich dobre serce. Oddział ,,0” przygotował piękny montaż słowno- muzyczny pod tytułem ,,Cukierkowe Królestwo” zaś uczniowie klas I-III przygotowali teleturniej ,,Familiada”, który wprowadził wszystkich w radosny nastrój. Dzieci wcieliły się w rolę babć i dziadków i odpowiadały na trudne pytania, by w zaciętej rywalizacji ostatecznie zremisować. Wnuczęta zaprezentowały także układy taneczne i scenki, które wzbudziły podziw i wywołały wspomnienia z dawnych lat. Po tych wzruszających chwilach dzieci obdarowały swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami .
Po części oficjalnej nasi szanowni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowały niezawodne mamy. Babcie i dziadkowie opuszczali szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile. Mamy nadzieję, że w tak wspaniałym gronie spotkamy się również za rok.
A. Lach
L. Łowas

[tm-pg-gallery id=”4997″][/tm-pg-gallery]