Zawody narciarstwa biegowego

Zawody narciarstwa biegowego

25 lutego w Naszej Szkole odbyły się zawody narciarstwa biegowego. Organizatorem zawodów był pan Stanisław Kępka z Biatlonowego Ludowego Klubu Sportowego oraz Szkoła Podstawowa nr 4 im. dr Emila Kowalczyka. Naszą Szkołę reprezentowało 32 zawodników. Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych osiągnęli: Marta Brenkus, Emila Brenkus, Gabriel Bandyk I miejsce, Julia Bryniarska, Łukasz Węgrzyn, Antonina Węgrzyn, Celina Pawlak II miejsce, Maciej Węgrzyn, Zuzanna Brenkus, Gabriela Michalak, Gabriela Mahajda, Adrian Wojtusiak III miejsce.
Byliśmy także świadkami historycznego momentu pan Stanisław Kępka po wręczeniu nagród zawodnikom, wręczył absolwentom naszej szkoły odznaki z drugim kółkiem olimpijskim za osiągnięte wyniki sportowe: Martynie Lichosyt, Robertowi Kubisiak, Jakubowi Brenkus, Przemysławowi Bandyk. Gratulujemy!
Na zakończenie zawodów pani dyrektor podziękowała panu Stanisławowi za organizację zawodów, ufundowanie nagród oraz wyposażenie szkoły w sprzęt do narciarstwa biegowego. Dziękujemy!

[tm-pg-gallery id=”5134″][/tm-pg-gallery]

więcej zdjęć w Galerii