Zawody narciarstwa biegowego

Zawody narciarstwa biegowego

25 lutego w Naszej Szkole odbyły się zawody narciarstwa biegowego. Organizatorem zawodów był pan Stanisław Kępka z Biatlonowego Ludowego Klubu Sportowego oraz Szkoła Podstawowa nr 4 im. dr Emila Kowalczyka. Naszą Szkołę reprezentowało 32 zawodników. Najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych osiągnęli: Marta, Emila, Gabriel – I miejsce, Julia, Łukasz, Antonina, Celina – II miejsce, Maciej, Zuzanna, Gabriela, Gabriela , Adrian – III miejsce.
Byliśmy także świadkami historycznego momentu pan Stanisław Kępka po wręczeniu nagród zawodnikom, wręczył absolwentom naszej szkoły odznaki z drugim kółkiem olimpijskim za osiągnięte wyniki sportowe: Martynie, Robertowi, Jakubowi, Przemysławowi. Gratulujemy!
Na zakończenie zawodów pani dyrektor podziękowała panu Stanisławowi za organizację zawodów, ufundowanie nagród oraz wyposażenie szkoły w sprzęt do narciarstwa biegowego. Dziękujemy!