Ślubowanie klasy I

Ślubowanie klasy I

W dniu 16 października 2020r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej. To bardzo ważny dzień w życiu każdego ucznia.
Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne, taneczne oraz pokazać, że znają i kochają swój kraj. Egzamin zdali bez żadnych trudności i mogli złożyć na sztandar szkoły uroczyste ślubowanie. Zobowiązali się do poszanowania zasad obowiązujących w szkole oraz rzetelnej nauki i pracy.
Następnie Pani Dyrektor dokonała pasowania na ucznia. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki.
Po uroczystości pierwszoklasiści wraz z rodzicami posadzili pamiątkowe drzewko w ogródku szkolnym.
Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów w nauce.

[tm-pg-gallery id=”5382″][/tm-pg-gallery]