Podsumowanie akcji "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

Podsumowanie akcji "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

W grudniu odbyło się podsumowanie szkolnej akcji “Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. W czwartek, 9 grudnia przyszli szkoły zaproszeni funkcjonariusze Policji, którzy przypomnieli o zasadach bezpiecznego poruszania się dzieci po drogach oraz przeprowadzili warsztaty profilaktyczne na temat cyberprzemocy.

Wcześniej, w październiku i listopadzie uczniowie klas starszych V – VIII brali udział w szkolnym konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. W drugim etapie konkursu najlepsi uczniowie ponownie zmierzyli się z tematyką bezpieczeństwa na drodze w szkolnym finale. W listopadzie zorganizowany został także konkurs plastyczny dla uczniów klas I – IV na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Najlepsze prace uczniów zostały nagrodzone na podsumowaniu akcji w grudniu.