Akcja charytatywna „Skarpetki i rękawiczki dla bezdomnych”

Akcja charytatywna „Skarpetki i rękawiczki dla bezdomnych”

Za nami kolejna akcja zakończona sukcesem!
Wolontariat składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się i wsparli akcję charytatywną “Skarpetki i rękawiczki dla bezdomnych”.

Celem akcji była zbiórka nowych, ciepłych skarpet, rękawiczek, czapek i szalików dla kobiet i mężczyzn, podopiecznych Sióstr Albertynek z Krakowa i Zakopanego. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zebraliśmy potrzebne artykuły, które trafią do potrzebujących bezdomnych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Jest to nasz wyraz solidarności z osobami potrzebującymi.Przekazane artykuły zostaną przez siostry przekazane osobom bezdomnym- czy to w paczkach świątecznych czy też podczas całego roku swojej pracy. Cieszymy się, że w tym roku również mogliśmy przeprowadzić tą wspaniałą akcje.
Niech Wasza pomoc i chęć wsparcia drugiego człowieka, pomoże tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Edyta Gombarczyk i Aniela Lach