Niesamowita Noc Wigilijna

Niesamowita Noc Wigilijna

We wtorek 10.01.2022 schola ADONAI zrobiła nam miłą, jeszcze świąteczną niespodziankę. Zaprezentowali uczniom naszej szkoły bardzo ciekawe i pouczające bożonarodzeniowe przedstawienie pt. „Niesamowita Noc Wigilijna”. Scholę prowadzi nasza wychowanka Natalia Lichosyt pod kierunkiem księdza Bartłomieja.

Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. We wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.
Akcja spektaklu toczy się wokół przygotowań wigilijnych w pewnej rodzinie. Jednak ten miły i uroczysty czas zostaje zakłócony przez pęd dzisiejszego świata, któremu uległ ojciec rodziny. Dbał o dobrobyt materialny rodziny a zaniedbał relacje z najbliższymi. Dopiero nieszczęśliwy wypadek córki uświadomił mu, co jest najważniejsze. Cała historia zakończyła się happy endem.
Była to bardzo pouczająca opowieść nie tylko dla uczniów, ale dla dorosłych. Ogromne pochwały za zaangażowanie, perfekcyjnie zagrane role, kolędy i pastorałki oraz stworzoną atmosferę.
Przy okazji okazało się, że nasi scholiści posiadają talent nie tylko wokalny, ale i teatralny. Liczymy na więcej.