Jasełka

Jasełka

Tradycją naszej szkoły są coroczne Jasełka przygotowywane przez najmłodszych uczniów z oddziału przedszkolnego. W dniu 22.12.2022r. cała społeczność uczniowska pod opieką nauczycieli i pani dyrektor zebrała się, aby oglądnąć przedstawienie jasełkowe w wykonaniu naszych zdolnych przedszkolaków.

Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa i podziwiać scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka. Nie zabrakło oczywiście pasterzy, mędrców, aniołów i gwiazdeczek.
Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a piękne wykonanie kolęd i pastorałek wywarło duże wrażenie i podbiło serca całej widowni. Mali aktorzy zaprezentowali się we wspaniałych strojach przygotowanych specjalnie na tą okazję przez rodziców.
Na zakończenie, pani dyrektor Bożena Marcinek serdecznie pogratulowała przedszkolakom i złożyła wszystkim życzenia świąteczne.