Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami i rodzicami przygotowały dla nich przedstawienie.

Dzieci zaprezentowały dla gości program artystyczny składający się z zabaw muzyczno- ruchowych, tanecznych oraz prezentacji multimedialnej. Na zakończenie występu dzieci zagrały na skrzypcach i zaśpiewały wszystkim sto lat oraz wręczyli upominki swoim Babciom i Dziadkom. Goście nagrodzili artystów wielkimi brawami. Wszyscy z duma patrzyli na swoje wnuczęta. Następnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego- nie tylko w dniu ich święta.

Do wykonania zdjęć wykorzystano aparat z programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości

#LaboratoriaPrzyszlosci