Projekt ekologiczny „ekoeksperymentarium”

Klasa VI na zajęciach koła ekologiczno-geograficznego realizowała program ekologiczny „Ekoeksperymentarium”, którego Mecenasem jest – Ministerstwo Klimatu i Środowiska. Celem programu jest podnoszenie świadomości uczniów w zakresie oszczędzania zasobów Ziemi oraz wpływu człowieka na zmiany klimatu. (więcej…)

Święto Konstytucji 3 Maja

Dnia 29.04.2022r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Akademię przygotowały Panie Elżbieta Sobczak oraz Wioleta Blaszkiewicz wraz z uczniami klasy VIII. (więcej…)

Dzień Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne prowadzone przez pracowników Babiogórskiego Parku Narodowego. (więcej…)

Światowy Dzień Wody

W ramach Światowego Dnia Wody klasa VI na zajęciach koła ekologiczno-geograficznego przygotowała i przeprowadziła dla swoich najmłodszych kolegów i koleżanek z oddziału przedszkolnego eksperymenty z wodą. (więcej…)

Przez krzyż do Zmartwychwstania

Uczniowie klasy szóstej i trzeciej przedstawili mini Misterium Pasyjne „Przez krzyż do Zmartwychwstania”, którym wprowadzili nas w przeżywanie Triduum Paschalnego – Świętych Dni będących pamiątką męki i śmierci oraz ciszy grobu i Zmartwychwstania Chrystusa. (więcej…)