Konkurs na wystrój sal lekcyjnych

W grudniu Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszy świąteczny wystrój klas. Konkurs miał na celu uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne, zmotywowanie ich do dbałości o swoje miejsce pracy, a także stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami bardzo odpowiedzialnie podeszły do wykonania tego zadania. Przez pierwsze dwa tygodnie grudnia uczniowie wraz wychowawcami, dekorowali klasy, zwracając szczególną uwagę na elementy związane ze świętami Bożego Narodzenia. W klasach zaroiło się od aniołków, reniferów, kolorowych lampek i łańcuchów. Sale lekcyjne wyglądały przepięknie i świątecznie.
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 07.01.2020r. Komisja konkursowa oceniła wystrój sal lekcyjnych, biorąc pod uwagę: tematykę klasowej gazetki, witraże okienne, dekorację choinki i ogólny wystrój całej sali. Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania, toteż komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie. Oto przyznane miejsca:
W kategorii klas O-III:
I miejsce – KLASA I i KLASA III
II miejsce – KLASA O i KLASA II
W kategorii klas IV- VIII:
I miejsce – KLASA IV i KLASA VII
II miejsce – KLASA V i KLASA VIII
III miejsce – KLASA VI
Główną nagrodą była pizza dla całej klasy a pozostali uczniowie otrzymali słodycze. Nagrody zostały ufundowane przez Samorząd Uczniowski.
Gratulujemy uczniom, bo postarali się i efekt był naprawdę wspaniały!