Akcja "Nakrętki dla Lenki"

Zbieranie nakrętek to prosty sposób na to, aby zaangażować dzieci w pomoc innym, nauczyć ich na wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, jak również dbałości o nasze środowisko. (więcej…)

Niesamowita Noc Wigilijna

We wtorek 10.01.2022 schola ADONAI zrobiła nam miłą, jeszcze świąteczną niespodziankę. Zaprezentowali uczniom naszej szkoły bardzo ciekawe i pouczające bożonarodzeniowe przedstawienie pt. „Niesamowita Noc Wigilijna”. Scholę prowadzi nasza wychowanka Natalia Lichosyt pod kierunkiem księdza Bartłomieja. (więcej…)

Wigilie klasowe w naszej szkole

Są święta w naszym kalendarzu – najdroższe i najbliższe,co wywołują falę marzeń – najczulszych i najmilszych.Ten nastrój wszystkim się udziela. Ogarnia serca, duszę– radością szczęścia i wesela i czystych, wielkich wzruszeń. (więcej…)

Wyjazd do "Barki" w Jabłonce

Pięknym zwieńczeniem naszych wszystkich akcji wolontaryjnych były odwiedziny w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – „Barka” w Jabłonce. Wybraliśmy się tam wraz ze Świętym Mikołajem, który w anielsko diabelskim towarzystwie dostarczył prezenty, sprawiając przebywającym tam dzieciom wielką radość. (więcej…)

Akcja charytatywna „Kawa i herbata dla ubogiego brata”

Nasz wolontariat dalej intensywnie działa!Pamiętając o bezdomnych, samotnych w tym szczególnym okresie Świąt Bożego Narodzenia włączyliśmy się w koleją akcję „Kawa i herbata dla ubogiego brata”, organizowaną przez Siostry Albertynki z Krakowa. Wolontariat pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w tą akcję charytatywną. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu zebraliśmy kilkanaście sztuk kaw i herbat. Zebrane…

Akcja "Razem na Święta"

„Nie możemy robić rzeczy wielkich, ale możemy wspólnie robić rzeczy małe z wielką miłością”.Takie motto przyświecało naszym wolontariuszom, dla których cały grudzień mimo zimna za oknem – był czasem wyjątkowo gorącym. Z radością włączyliśmy się również w ogólnopolską akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. (więcej…)

Podsumowanie akcji "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

W grudniu odbyło się podsumowanie szkolnej akcji “Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. W czwartek, 9 grudnia przyszli szkoły zaproszeni funkcjonariusze Policji, którzy przypomnieli o zasadach bezpiecznego poruszania się dzieci po drogach oraz przeprowadzili warsztaty profilaktyczne na temat cyberprzemocy. (więcej…)