Koncert dla Babci i Dziadka

Koncert dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka świętujemy 21 i 22 stycznia. Są to dni, o których zarówno dzieci jak i dorośli nie mogą zapomnieć. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Niestety w tym roku nie mogliśmy gościć dziadków w naszej szkole, pomimo iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza szkolnych uroczystości.

Miniony rok był trudny, gdyż koronawirus w znacznym stopniu ograniczył nasze życie oraz wzajemne kontakty. Doświadczenia te pozwoliły nam jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość
babci i dziadka, za którą chcielibyśmy serdecznie podziękować. Z tej okazji nasi wspaniali uczniowie przygotowali niespodziankę. Mamy nadzieję, że ucieszy i wzruszy ona serca babć i dziadków, którym składamy najserdeczniejsze życzenia.

Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości!