Spotkanie z pisarzem

Spotkanie z pisarzem

Dnia 07.09.2022r. w Domu Ludowym odbyło się spotkanie z pisarzem, pasjonatem podróży, opowiadaczem historii Panem Łukaszem Wierzbickim, autorem książek m.in „Dziadek i niedźwiadek”, „Afryka Kazika”.

Uczniowie klasy II, III, IV,V mieli możliwość spotkać na żywo autora ulubionych książek. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści podróżnika. Autor w swoich opowiadaniach przedstawia prawdziwe, fascynujące historie odnoszące się do autentycznych wydarzeń, które budzą podziw oraz inspirują każdego czytelnika. Spotkanie zainspirowało nas wszystkich do tego, by zawalczyć o swoje marzenia i nie odkładać je na „półkę”. To było niesamowite spotkanie i zostanie na długo w naszej pamięci i będzie mile wspominane podczas sięgania po kolejne opowieści autora Łukasza Wierzbickiego.