SUKCES W MAŁOPOLSKIM KONKURSIE BIOLOGICZNYM ORAZ MAŁOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

SUKCES W MAŁOPOLSKIM KONKURSIE BIOLOGICZNYM ORAZ MAŁOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

Konkursy organizowane przez Małopolskie Kuratorium Oświaty są znane z wysokiego poziomu trudności. Uczestnictwo w nich to nie tylko okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, ale także doskonała szansa na rozwój osobisty i intelektualny.

Zagadnienia, na których opierają się zadania są wymagające, dlatego każdy uczeń biorący w nich udział musi wykazać się wielkim zaangażowaniem i pracowitością.

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie z klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 4 im. dr Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej wzięli udział w konkursach przedmiotowych z języka polskiego, języka angielskiego, języka niemieckiego, matematyki, chemii, biologii i historii.

W konkursach z języka angielskiego, matematyki, biologii i chemii awansowali do etapu rejonowego i osiągnęli bardzo dobre wyniki z matematyki, biologii i chemii.

Cieszymy się, że do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się uczennica z klasy VIII – Julia Bryniarska zarówno z biologii, matematyki oraz chemii.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy 8 Szkoły Podstawowej nr 4 im. dr Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej Julia Bryniarska znalazła się w gronie finalistów Małopolskiego Konkursu Biologicznego pod opieką nauczyciela biologii i chemii – pani mgr Edyty Gombarczyk oraz w gronie finalistów Małopolskiego Konkursu Matematycznego pod opieką nauczyciela matematyki – pana Mariusza Machajdy.

Gratulacje dla Naszej uczennicy! To naprawdę wielkie osiągnięcie – zajęcie tak wysokiego miejsca w prestiżowych konkursach kuratoryjnych. To dowód na jej zaangażowanie, talent i ciężką pracę.

Serdecznie gratulujemy i życzymy jej dalszych sukcesów.

mgr Edyta Gombarczyk
mgr Mariusz Machajda