Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dnia 2 września zakończył się czas wakacyjnego wypoczynku i rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020. Powitaliśmy go najpierw w kościele uroczystą Mszą Świętą celebrowaną przez ks. Michała, nowego wikariusza naszej parafii. Następnie spotkaliśmy się w szkole. Apel rozpoczęliśmy od wprowadzenia pocztu sztandarowego i uroczystego odśpiewania dwóch hymnów: narodowego i szkoły. Pani Dyrektor gorąco powitała wszystkich a w szczególności uczniów, życząc nam dobrego roku. Natomiast nowa pani od historii Elżbieta Sobczak przypomniała wydarzenia sprzed osiemdziesięciu lat związane z wybuchem II wojny światowej.
Uwagę wszystkich przykuł nowo wyremontowany korytarz na parterze szkoły. Nie mogliśmy jednak go długo podziwiać, bo rozeszliśmy się do klas na spotkania z wychowawcami.