Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. dra Emila Kowalczyka również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie, które odbyło się w piękne zimowe przedpołudnie.

Na wstępie pani dyrektor mgr Bożena Marcinek przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła gorące życzenia.
Program artystyczny rozpoczęła klasa ,,0” przygotowana przez swoją panią B. Orzechowską. Piosenkami i wierszami przedszkolaki wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie z klasy I, II, III, którzy zaprezentowali wesołe scenki o Babci i Dziadku, śpiewali piosenki, a także zatańczyli wesoły taniec,, Babuszki”. Program przygotowali pod czujnym okiem swoich wychowawczyń p.L.Łowas, A. Lach i B. Rudnickiej. Mali aktorzy wzbudzili radość gości, a także pozwolili na chwilę zadumy i wzruszenia. Babcie i Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich Święta składamy serdeczne życzenia.

A. Lach i L. Łowas